Michał Wojtyna przechodzi na emeryturę

Michał Wojtyna 28 lipca 2017r. Michał Wojtyna po 46 latach 3 miesiącach i 8 dniach pracy zawodowej, w tym 27 w REMBUD-zie, przechodzi na emeryturę – założyciel, współwłaściciel i członek Zarządu PRB REMBUD Sp. z o.o. Budowlaniec z wykształcenia, budowlaniec z pasji. Przez lata pełnił funkcje kierownika budowy. Doskonały specjalista, którego domeną są wszelkie sprawy techniczne związane z budownictwem. Uwielbia wizyty na budowach – rozmowy z pracownikami i porządek na budowie. Pilnuje, aby każdy kolejny projekt był realizowany na najwyższym poziomie. Wymaga od pracowników punktualności, dyscypliny i fachowości. Darzy szacunkiem ludzi, którzy ciężko pracują i „ znają się na swojej robocie”.
Co zamierza robić na emeryturze? Jako zagorzały kibic siatkówki w końcu spokojnie oglądnie wszystkie mecze Mistrzostw Europy 2017.
Gratulacje i serdeczne życzenia realizacji dalszych planów i zamierzeń, wspieranych doskonałym zdrowiem i zasłużoną satysfakcją z zawodowych sukcesów oraz wszelkiej pomyślności życzy Zarząd i Pracownicy Firmy REMBUD.

Dodaj komentarz