Hurtownia

Hurtownia Materiałów Budowlanych REMBUD działa na rynku od 1996 r. będąc wówczas pierwszą w Strzyżowie, a drugą w regionie hurtownią materiałów budowlanych.

Naszym Klientom oferujemy każdy rodzaj materiału potrzebnego do budowy, remontu i wykończenia domu, mieszkania czy innych (materiały budowlane, instalacyjne, elektryczne, wykończeniowe, ceramikę łazienkową, meble łazienkowe, chemię budowlaną, narzędzia, drzwi).  Posiadamy również szeroki wachlarz produktów oraz roślin do przydomowego ogrodu.

hurtownia_1

Nasi pracownicy, to eksperci w swojej dziedzinie.  Służymy fachowym doradztwem, a w przypadku skomplikowanych zakupów dokonujemy wstępnych kalkulacji cenowych oraz sporządzamy stosowne oferty.

Wszystkie sprzedawane przez nas towary posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty, świadczące o spełnianiu przez nie norm bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Staramy się ściśle współpracować z producentami materiałów budowlanych, dzięki temu otrzymujemy od nich duże rabaty handlowe, co pozwala nam na stosowanie bardzo konkurencyjnych cen. Dodatkowo nasi stali Klienci mogą liczyć na spore rabaty.

Współpracujemy również z firmami, które zaopatrujemy w materiały w najlepszych cenach.

hurtownia_5

Zamówienia mogą być składane osobiście, telefonicznie, faksem, lub pocztą elektroniczną. Realizowane są rzetelnie, w terminie uzgodnionym z klientem. Przy większych zakupach oferujemy bezpłatny transport wraz z rozładunkiem. Posiadamy kilka samochodów dostawczych, w tym jeden samochód samorozładowczy, dzięki czemu istnieje możliwość dowozu zakupionych towarów do nabywcy. Nowoczesne żurawie samochodowe podają towar do każdego miejsca na placu budowy. Na życzenie klienta towar może być przechowywany na placu składowym do czasu dostarczenia na budowę.

hurtownia_11 hurtownia_10 hurtownia_9 hurtownia_8 hurtownia_7 hurtownia_6 hurtownia_4 hurtownia_2 hurtownia_3