Firma

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane REMBUD Sp. z o.o. to firma istniejąca na rynku od ponad 25 lat, początek działalności to 10.08.1990 r. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Strzyżowie, przy ul. Tunelowej 2.

REMBUD, to Spółka prywatna, którą współtworzą dwie rodziny: Moskal i Wojtyna. Nieprzerwanie do dnia dzisiejszego, pomimo rozbudowanej struktury, firmę można określać mianem „rodzinnej”, bowiem w znacznej mierze jest ona zbudowana przez członków wymienionych wyżej rodzin, a w jej zarządzie są zawsze ich przedstawiciele.
siedzibaSpółka specjalizuje się w wykonawstwie obiektów użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych, sportowych, służby zdrowia, budynków zabudowy wielorodzinnej, placówek handlowo-usługowych, robotach ogólnobudowlanych, wykończeniowych, remontach i zagospodarowaniu terenu. Posiada potencjał umożliwiający jej prowadzenie kilku projektów jednocześnie w charakterze Generalnego Wykonawcy. Jej znaczącym atutem jest również fakt, iż od kwietnia 1996 roku dysponuje zezwoleniem, wydanym przez Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, na prowadzenie prac remontowych i budowlanych w obiektach zabytkowych, a także kierowanie i nadzorowanie w/w pracami.

W roku 1996 firma zdywersyfikowała swoją działalność w kierunku handlowym, co dokonało się w wyniku otwarcia własnej hurtowni materiałów budowlanych. Przy hurtowni funkcjonuje salon wystawowy, w którym klienci mają możliwość zapoznania się z ofertą i zakupu towarów wiodących na rynku producentów  z zakresu budownictwa, instalacji, artykułów wykończeniowych, dekoracyjnych, farb i lakierów, oświetlenia oraz narzędzi. W 2008 roku oferta hurtowni została uzupełniona o krzewy i drzewa ozdobne oraz materiały ogrodnicze.
W obrębie zabudowań przedsiębiorstwa od roku 1997 prowadzona jest również myjnia samochodowa.

Obszar działalności Przedsiębiorstwa Remontowo-Budowlanego REMBUD Sp. z o.o. koncentruje się głównie na Podkarpaciu, ale nie tylko. Tym, co wyróżnia Spółkę wśród innych przedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą w zakresie wykonawstwa budowlanego i co pozwala jej od lat utrzymywać stabilną pozycję na rynku jest konsekwentna dbałość o najwyższą jakość świadczonych przez siebie usług. Wysoki poziom usług gwarantuje przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, wiedza i profesjonalnie wyszkolona kadra specjalistów oraz korzystanie z wyłącznie wysokiej jakości materiałów, które dzięki własnej hurtowni budowlanej, pozyskuje w konkurencyjnych cenach. Warto również zwrócić uwagę, iż Spółka posiada status Zakładu Pracy Chronionej. Dzieje się tak, z uwagi na szanse, jakie stawia osobom niepełnosprawnym do podjęcia pracy, uwzględniając ich indywidualne predyspozycje zdrowotne przy przygotowywaniu stanowiska pracy.

Rynek usług budowlanych, na którym działa REMBUD jest rynkiem konkurencyjnym i bardzo wymagającym. W związku z tym, przedsiębiorstwo nie poprzestaje na dotychczasowych osiągnięciach, lecz stale dąży do poszerzania swojej oferty, rozwoju nowych profili działania, wprowadzania coraz nowszych i doskonalszych technik i technologii wykonawstwa. Ważnym aspektem jest także docieranie z ofertą do klientów spoza dotychczasowego obszaru działania. Podejmowanie tego typu działań sprzyja utrzymaniu i umacnianiu stabilnej pozycji na rynku.

Zapraszamy do współpracy.