Roboty ogólnobudowlane

PRB REMBUD Sp. z o.o. oferuje pełen zakres usług w obszarze budownictwa ogólnego, będącego jednym z podstawowych obszarów naszej działalności.

Szpital Pro-Familia
Szpital Pro-Familia

Zapewniamy kompleksową obsługę budowy:

  • generalne wykonawstwo,
  • podwykonawstwo,
  • projektowanie,
  • doradztwo techniczne.

REMBUD specjalizuje się w wykonawstwie budynków użyteczności publicznej, naukowych, służby zdrowia, obiektów sportowych, kulturalnych, budownictwa komercyjnego, mieszkaniowego, sakralnego. Posiadamy również zezwolenie wydanym przez Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, na prowadzenie prac remontowych i budowlanych w obiektach zabytkowych, a także kierowanie i nadzorowanie ww. pracami.
Najwyższa jakość wykonania i terminowość są wpisane w naszą markę.


RCEZiNT w Strzyżowie (Dobrzechowie)
RCEZiNT w Strzyżowie (Dobrzechowie)

Obiekty naukowe i oświatowe, placówki badawcze

Budujemy i modernizujemy budynki naukowe, oświatowe i badawcze. W swoich realizacjach posiadamy kilkanaście tego typu obiektów na terenie województwa podkarpackiego. Wykonywaliśmy inwestycje dla Politechniki Rzeszowskiej, Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz licznych Szkół Podstawowych i Ponadgimnazjalnych na terenie województwa.

Jedną z ciekawszych i trudniejszych inwestycji była budowa Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej i Nowoczesnych Technologii w Dobrzechowie. Oprócz budowy PRB REMBUD było odpowiedzialne za zakup, dostawę i montaż specjalistycznych urządzeń, w które wyposażone jest Centrum.