Struktura

 •  

   Właściciele i Zarząd PRB REMBUD Sp. z o.o.

  Właściciele i Zarząd PRB REMBUD
  Właściciele i Zarząd PRB REMBUD od lewej Michał Wojtyna, Tomasz Wojtyna, Marta Włodyka, Alina Moskal

   

   

  Alina Moskal_RembudALINA MOSKAL  – założyciel, współwłaściciel i członek Zarządu PRB REMBUD Sp. z o.o. Budowlaniec z pasji i wykształcenia. Doskonały negocjator, dyplomata i wizjoner. Dąży do ciągłego rozwoju firmy nie zgadzając się na półśrodki i „bylejakość”. „Zawsze krok do przodu”, to zdecydowanie jej dewiza.

   

   

   

   

   

   

   

  MICHAŁ WOJTYNA – założyciel, współwłaściciel i członek Zarządu PRB REMBUD Sp. z o.o. Budowlaniec z wykształcenia, budowlaniec z pasji. Przez lata pełnił funkcje kierownika budowy. Doskonały specjalista, którego domeną są wszelkie sprawy techniczne związane z budownictwem. Uwielbia wizyty na budowach – rozmowy z pracownikami i porządek na budowie. Pilnuje, aby każdy kolejny projekt był realizowany na najwyższym poziomie.

   

   

   

   

   

   

   

  Tomasz Wojtyna_Rembud_vce_Prezesmgr inż. TOMASZ WOJTYNA  – Współwłaściciel i Zastępca Prezesa PRB REMBUD Sp. z o.o. Ukończył Politechnikę Rzeszowską na kierunku Budownictwo. Z firmą związany od 2001r. Początkowo pełnił funkcję kierownika budowy ucząc się zarządzania procesem budowlanym i poznając firmę „od kuchni”. Od 2006 r. Zastępca Prezesa PRB REMBUD. Doskonały specjalista odpowiedzialny za sprawy techniczne.

   

   

   

   

   

   

   

  Marta Włodyka_Prezesmgr MARTA WŁODYKA – Prezes Zarządu PRB REMBUD Sp. z o.o. Ukończyła studia na Politechnice Rzeszowskiej na kierunku Marketing i Zarządzanie. Z firmą związana od 2003 roku. Początkowo pełniła funkcję Głównego Księgowego. Od 2006 r. Prezes PRB REMBUD. Doskonały analityk i wizjoner. Dąży do ciągłego rozwoju firmy. Uczestnik wielu kursów i szkoleń.

  Posiada Certyfikat Zarządzania IPMA D.

   

   

   

 •  Kierownicy budowy

   

  mgr inż. Damian Korab – uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej numer ewidencyjny PDK/0012/OWOK/14, w firmie od 10 lat, posiada wszystkie cechy dobrego kierownika budowy – wiedzę, doświadczenie, wysokie kompetencje i kulturę osobistą, w pracy spokojny, cierpliwy i małomówny, ale z poczuciem humoru. Specjalizuje się w budynkach dla służby zdrowia.

   

   

   

   

   

  mgr inż. Sławomir Niemiec –  uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej numer ewidencyjny PDK/0161/OWOK/19, w firmie zdobył doświadczenie i uprawnienia kierownika budowy, posiada duże umiejętności techniczne i analityczne, sprawnie organizuje pracę, jest wymagający, konkretny, a przy tym bardzo komunikatywny, prywatnie jest trenerem tenisa stołowego i  piłki nożnej.  Jego zainteresowania i wysoka kultura osobista sprawiają, że najczęściej jest obsadzany w roli kierownika budowy w obiektach sportowych i oświatowych.

   

   

   

   

   

  mgr inż.  inż. Marcin Krywko – uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej numer ewidencyjny PDK/0157/OWOK/23, z zaangażowaniem podchodzi do nowych obowiązków, pracowity, sumienny i komunikatywny. Został wrzucony na „głęboką wodę” i z szerokim uśmiechem podjął wyzwanie.

   

   

   

   

   

   

 • Zarządzanie procesem budowlanym w PRB REMBUD Sp. z o.o.

   

  Michał Moskal_Rembud_inwestycjemgr inż. MICHAŁ MOSKAL   – Kierownik Działu Ofertowania.

  Z firmą związany od 2004 r.

  Posiada Certyfikat Zarządzania IPMA D.

   

   

   

   

   

  Anna Półzięć_Rembud_inwestycjemgr inż. ANNA PÓŁZIĘĆ    – pracownik administracyjno – biurowy w dziale Zarządzanie Procesem Budowlanym.

  W PRB REMBUD od 2007 r.

   

   

   

   

   

   

   

   

 •  Księgowość w PRB REMBUD Sp. z o.o.

   

  mgr IWONA WOJTYNA – BOGACZYK – Główny Księgowy i specjalista ds. płac.

  Z firmą związana od 2003 roku.

   

   

   

   

   

   

  mgr ANNA GWIZDAK – Księgowa

  Z firmą związana od 2007 r.

   

   

   

   

   

   

 • Sekretariat i kadry w PRB REMBUD Sp. z o.o.

   

  mgr MARTA WOJTYNA  – asystentka Zarządu i specjalista ds. kadr.

  W PRB REMBUD od 2007 r.