Nagrody

 

Podziękowania Burmistrza Strzyżowa

Podziękowanie - Burmistrz StrzyżowaPodziękowania za prace wykonane przy rewitalizacji Rynku w Strzyżowie.

a

a

a

a

a

a

a

a


Promocja Standardów BHP 2012

Promocja standardów BHP REMBUDWyróżnienie przyznawane przez Państwową Inspekcję Pracy dla przedsiębiorstw promujących standardy BHP. REMBUD podjął działania na rzecz poprawy warunków pracy i dostosowania przedsiębiorstwa do obowiązujących przepisów prawa pracy.

a


Nagroda w Ranking Firm Rodzinnych 2011

Newsweek - Ranking Firm RodzinnychWyróżnienie przyznane przez miesięcznik Newsweek. Ranking Firm Rodzinnych Roku wyłonił najbardziej dynamiczne polskie firmy rodzinne. Podstawą nagrodzenia uczestników rankingu była dynamika wzrostu sprzedaży na podstawie danych finansowych za lata 2008, 2009 i 2010.

Firmę rodzinną roku zdefiniowano jako przedsiębiorstwo, w którym przynajmniej dwóch udziałowców posiada powiązania rodzinne i jednocześnie posiada 50 proc. + 1 udziałów. W rankingu zaprezentowano przedsiębiorstwa, których obroty za rok 2009 wyniosły minimum 1 mln złotych i były wyższe niż w roku 2008.


Budowa Roku Podkarpacia – Nagroda trzeciego stopnia w kategorii obiekt użyteczności publicznej 2007 r.
Rozbudowa Przejścia Granicznego w Medyce

Nagroda Budowa Roku Podkarpacia 2007 - Przejście Graniczne w Medyce

Nagroda przyznana PRB REMBUD Sp. z o.o. przez Polskie Związek Inżynierów i Techników Budownictwa oddział w Rzeszowie za inwestycję „Rozbudowa Przejścia Granicznego w Medyce”.

Kapituła konkursu uznała, że obiekt po rozbudowie ma estetyczny wygląd i korzystną funkcję użytkową. Roboty budowlane i instalacyjne wykonane zostały z materiałów wysokiej jakości. Wykonano również roboty zewnętrzne przyobiektowe, taki jak: drogi, chodniki, parkingi, oświetlenie i zieleń. Budynek Przejścia Granicznego ma nowoczesną elewację, funkcjonalne rozwiązania i bogate wyposażenie techniczne. Obiekt wykonany metodą „projektuj i buduj”, pod klucz. Elewacja w systemie docieplenia bezspoinowego ścian zewnętrznych, zapewniającyego podwyższone właściwości akustyczne, pożarowe i termiczne. Ślusarka przeciwpożarowa, wyłącznie z profili stalowych, balustrady ze stali szlachetnej, przy wejściu głównym kurtyny powietrzne elektryczne. W pomieszczeniach biurowych poddasza wykonano instalacje wentylacji i klimatyzacji . Instalacja elektryczna niskoprądowa w tym: instalacja okablowania strukturalnego, kontroli dostępu, system sygnalizacji włamania i napadu, system telewizji dozorowanej, zintegrowany system bezpieczeństwa.


VI Podkarpacka Nagroda Gospodarcza

VI Podkarpacka Nagroda GospodarczaPodziękowanie złożone przez Marszałka Województwa Podkarpackiego za udział w konkursie „VI Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”.

a

a

a

a

a

a

a


Honorowa Nagroda Specjalna przyznana przez Zarząd Powiatu Strzyżowskiego

Honorowa Nagroda Specjalna - Starosta Strzyżowski

Nagroda przyznana przez Zarząd Powiatu w Strzyżowie za dynamiczny rozwój firmy oraz realizację zamówień o wysokim znaczeniu gospodarczym i państwowym na terenie województwa podkarpackiego.

a

a

a

a

a

a


Budowa Roku Podkarpacia – Nagroda pierwszego stopnia oraz tytuł budowa roku Podkarpacia 2006 w kategorii obiekt zmodernizowany
Modernizacja i Przebudowa Domu Kultury WSK w Rzeszowie dla potrzeb Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego

Nagroda Budowa Roku Podkarpacia 2006 - Instytut Muzyki

Nagroda przyznana PRB REMBUD Sp. z o.o. przez Polskie Związek Inżynierów i Techników Budownictwa oddział w Rzeszowie za inwestycję Modernizacja i Przebudowa Domu Kultury WSK w Rzeszowie dla potrzeb Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego„.

„Odnowiony budynek Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego otrzymał pierwszą nagrodę oraz tytuł Budowa Roku 2006 przyznawany przez Rzeszowski Oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa. – Nagrodę otrzymaliśmy za wzorowo przeprowadzoną modernizacje budynku przy ul. Dąbrowskiego i dostosowanie go do potrzeb Instytutu Muzyki – cieszą się na uczelni. Oceniająca komisja uznała, że prace były prowadzone szybko i na wysokim poziomie i doceniła, że były one połączone z kompleksową modernizacją otoczenia budynku. Generalnym wykonawcą prac przy budynku na ul. Dąbrowskiego było Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane REMBUD ze Strzyżowa. Budynek, który powstał w latach 50 ubiegłego wieku, jest wpisany na listę zabytków. Przez lata mieścił się tu Dom Kultury WSK. W 2004 roku budynek kupił Uniwersytet Rzeszowski z myślą, by stał się on siedzibą Instytutu Muzyki. Niestety, obiekt był w tak kiepskim stanie, że przeniesienie się tu wykładowców i studentów stało się po generalnej modernizacji. Uczelnia wydała na nią ponad 10 mln zł, z czego znaczną część stanowiły środki unijne. Budynek po remoncie zamienił się w architektoniczną perełkę. Na świetlisty kremowy kolor odnowione zostały elewacje, wymieniono okna, odmalowano niemal zupełnie zmyte przez deszcz miodowobrązowe ornamenty roślinne okalające dolny taras. Także w środku Instytut Muzyki prezentuje się doskonale”.

Źródło: Gazeta Wyborcza 28.06.2007 r. Agaty Kulczyckiej – Wzór do naśladowania.


V Podkarpacka Nagroda Gospodarcza

VI Podkarpacka Nagroda GospodarczaPodziękowanie złożone przez Marszałka Województwa Podkarpackiego za udział w konkursie „V Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”.

a

a

a

a

a

a

a