Cyklokarpaty.pl, Strzyżów 2015

sp2

Miło nam poinformoważ, że PRB Rembud przyczyniło się do zorganizowania w Strzyżowie maratonu rowerowego z cyklu „Cyklokarpaty.pl”.Kilka słów od organizatora: „Cyklokarpaty.pl 2015 – VII Strzyżowski Maraton Rowerowy Cyklokarpaty.pl 2015 to cykl Maratonów Rowerowych popularnej, amatorskiej serii zawodów kolarstwa górskiego na terenie południowej Polski. W tym sezonie zawodnicy mają okazję ścigać się 2 maja w Przemyślu, 17 maja w Kluszkowcach, 31 maja w Polańczyku, 14 czerwca w Strzyżowie, 4 lipca w Pruchniku, 19 lipca w Wojniczu, 25 lipca w Zakopanem, 1 sierpnia w Komańczy, 16 sierpnia w Dukli, 6 września w Koninkach i 19 września w Wierchomli. Rekordowa liczba uczestników, wzięła udział w VII Strzyżowskim Maratonie Rowerowym który odbył się 14 czerwca br. na terenie Gminy Strzyżów, zaliczanego do cyklu Cyklokarpaty.pl. Ponad 600 zawodników rywalizowało na trzech dystansach Hobby – 21 km, Mega – 53, Giga – 72 km. Krótsza trasa biegła terenami Brzeżanki oraz Bonarówki, a dłuższe dystanse po terenie Czarnorzecko – Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego. Dodatkową atrakcją była możliwość przejazdu przez piękny Rezerwat Przyrody Herby. Zawodnicy Kolarskiego Stowarzyszenia Strzyżów MTB Team cały poprzedzający tydzień ciężko pracowali na trasie, sprzątając znakując każdy dystans tak aby nikt nie miał wątpliwości, że przyjechał do Strzyżowa – miejscówki, którą wielu kolarzy ma wpisaną w kalendarz od dawna. Nasi zawodnicy także postanowili wystartować i tak Agnieszka Wilczyńska na trasie Hobby zajęła 3 miejsce, 7 miejsce Kryspina Steczkowska. Na dystansie Mega startowało 2 naszych zawodników. Wysokie miejsce zajął Łukasz Szlachta będąc na 2 miejscu, i 5 miejsce Aleksandra Stodolak. Na najdłuższym dystansie 6 miejsce zajął Karol Macek. Maraton i starty został zorganizowany przy wsparciu wielu darczyńców w tym także Przedsiębiorstwa Remontowo-Budowlanego „REMBUD”, którego logo nosimy na koszulkach. Strzyżów MTB Team”